Rekolekcje dla rozeznających powołanie

Miejsce: Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne
Klerycy Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego zapraszają rozeznających powołanie na rekolekcje. Zgłoszenia do 13 marca

Na rekolekcje zapraszamy uczniów ostatnich dwóch klas szkoły średniej oraz studentów i osoby pracujące.

Jeśli myślisz o drodze kapłańskiej, albo nie wiesz jaką drogą iść, to zapraszamy na rekolekcje dla rozeznających powołanie. Będziesz mógł się wsłuchać w Słowo Boże i w jego świetle pomyśleć o przyszłości, bo to Bóg jest dawcą powołania.

Rekolekcje opierają się na Eucharystii, katechezach oraz przebywaniu z Jezusem w Najświętszym Sakramencie. W sposób naturalny jest to też czas nawiązywania dobrych ludzkich relacji, spotkania i poznania księży pracujących w seminarium oraz kleryków. Będziesz mógł też poznać innych mężczyzn, którzy noszą w sobie podobne pragnienia i dylematy. Rozmowa z nimi może pomóc Tobie i im.

Jednego na pewno możesz się nie obawiać: rekolekcje dla rozeznających powołanie to nie czas agitacji, presji, czy wmawiania czegokolwiek komukolwiek. Wspólnie się modlimy, dziękujemy za już powołanych, ale nade wszystko prosimy o to, by uczestnicy rekolekcji rozpoznali wolę Boga w swoim życiu i za nią poszli.

 

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 15 marca o 18.00, a zakończą obiadem w sobotę 16 marca ok. 13.00. Udział w nich jest bezpłatny.

Zgłoszenia poprzez formularz na stronie: https://www.wmsd.waw.pl/informacje-dla-kandydatow/rekolekcje/

Zgłoszenia do 13 marca. Liczba miejsca ograniczona.