Duszpasterstwo Akademickie Sandał

O Duszpasterstwie

Duszpasterstwo Akademickie Sandał zrzesza studentów warszawskich uczelni, którzy w ramach niemal codziennych spotkań mają okazję do rozwoju wiary i budowania przyjaźni. Wbrew światu wierzymy, że można budować relacje oparte na zaufaniu a wspólnota jest możliwa, gdy ludzie pragną ją tworzyć.

>> Poczytaj o historii Duszpasterstwa Akademickiego Sandał na Wikipedii.

Spotkania

Nasz spotkania odbywają się codziennie. Większość spotkań jest otwarta i można do nich dołączyć w ciągu całego roku. Szczególnie zachęcamy, by czas formacji w duszpasterstwie zacząć od głównych spotkań formacyjnych, które odbywają się w piątki o 20.00 w dolnym kościele. Szczegółowy grafik spotkań można odnaleźć na naszych stronach internetowych podanych poniżej.

>> Profil duszpasterstwa na FB
>> Strona internetowa duszpasterstwa

Rozmowa z duszpasterzem

Rozmowa pozwala na zbudowanie więzi, relacji opartej na zaufaniu. Dlatego też w naszym duszpasterstwie istnieje możliwość indywidualnego spotkania z księdzem. Na początku tygodnia na stronie: www.rozmowa.dasandal.pl znajdziesz wolne terminy spotkań i umówisz się na rozmowę. Jej temat zależy tylko od Ciebie. O życiu, smutkach, radościach. O marzeniach, tych spełnionych i tych jeszcze nie…

We wspólnocie