Wspólnota Dorosłych 30+

O wspólnocie

Spotkaliśmy się przy okazji przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii. Wydarzenie to było dla nas niepowtarzalną okazją do lepszego poznania się, aktywnego działania, budowania relacji i wzajemnego zaufania, ale przede wszystkim wspólnej modlitwy. Po lipcu 2016 została nam nie tylko przyjaźń… ale i apetyt na coś więcej.

Pragniemy nadal spotykać się, by pogłębiać naszą relację z Panem Bogiem i ze sobą, wspólnie modlić się, wzrastać duchowo oraz uczyć się od siebie nawzajem i zaproszonych gości. Chcemy tworzyć w parafii miejsce dla osób takich jak my – w wieku 30+, różnych stanów i zawodów, na różnych etapach naszego już trochę bardziej dorosłego życia.

Spotykamy się co drugą sobotę o godz. 9 lub 19 oraz czasami (tak bardziej towarzysko) przy innych okazjach. Na spotkaniach modlimy się, dzielimy Słowem Bożym, a także rozważamy nurtujące nas zagadnienia wiary i Kościoła – często z zaproszonymi przez nas gośćmi. Pod swoje opiekuńcze skrzydła przygarnął nas ks. Proboszcz, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Jeśli czujesz, że ta formacja jest dla Ciebie – zapraszamy  serdecznie do dołączenia do nas! Niezależnie od Twojego wieku 🙂 Bo jak mawia ojciec Leon Knabit: „Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha”.