W czwartek odbyła się gala finałowa konkursów dla szkół podstawowych. Nagrody otrzymało 63 uczniów

W czasie uroczystej gali rozstrzygnięto cztery konkursy: o św. Janie Pawle II "Santo Subito", bł. Stefanie Wyszyńskim, bł. Elżbiecie Róży Czackiej i Matce Bożej Łaskawej, zorganizowane przez wydział duszpasterstwa dzieci i młodzieży. Nagrodzono uczniów, ale również nauczycieli religii, którzy przygotowywali ich do konkursów

W czasie gali finałowej, która odbyła się w czwartek 27 kwietnia w auli bł. ks. Jerzego Popiełuszki w „Dobrym Miejscu” na ul. Dewajtis, nagrodzono 63 uczniów szkół podstawowych z archidiecezji warszawskiej oraz ich katechetów.

– Galę uświetnili młodzi artyści Anna Mielecka i Krzysztof Paź, którzy zabrali wszystkich obecnych w podróż po miejscach w których odbyły się Światowe Dni Młodzieży. Koncert zakończył Hymn zbliżających się Dni Młodzieży w Lizbonie – mówi ks. Marcin Klotz z wydziału duszpasterstwa dzieci i młodzieży.

Ks. Łukasz Przybylski, dyrektor wydziału duszpasterstwa dzieci i młodzieży, podziękował wszystkim obecnym i zaangażowanym rodzicom uczniów oraz zaprosił do udziału w przyszłorocznych konkursach.