„Modlitwa ciszy. Jak być z Bogiem bez słów?”. W czwartek spotkanie z cyklu „Duchowość dla Warszawy”

Gościem kwietniowego spotkania wybędzie ks. dr hab. Andrzej Muszala z Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie, który wygłosi wykład pt. „Modlitwa ciszy. Jak być z Bogiem bez słów?”. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 19:00 w auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi

Czym jest modlitwa ciszy? To najstarsza modlitwa świata. Człowiek coraz częściej przekonuje się, że nie może żyć i normalnie funkcjonować bez powrotu do swego wnętrza, bez skupienia, milczenia i chwil samotności. Jak jednak wejść w ciszę serca? Jak być z Bogiem codziennie sam na sam, odkładając na bok słowa, intencje i sprawy do załatwienia? Jak oddać Mu się cały?

To zagadnienia, które poruszy gość spotkania ks. dr hab. Andrzej Muszala, profesor Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie, podczas wykładu pt. „Modlitwa ciszy. Jak być z Bogiem bez słów?”.

Spotkanie z cyklu „Duchowość dla Warszawy” odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o godz. 19:00 w auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi (ul. Krakowskie Przedmieście 66). Wstęp wolny.

Na kontynuację cyklu „Duchowość dla Warszawy” zapraszają organizatorzy Akademia Katolicka w Warszawie we współpracy z Narodowym Instytutem Kultury i Dziedzictwa Wsi.