Kard. Nycz odprawi jutro Mszę za zmarłych dziennikarzy. Zapraszamy!

Prosimy o przekazanie zaproszenia Księdza Kardynała dziennikarzom z Państwa Redakcji

Szanowni Państwo

Pragnę zaprosić na Mszę świętą za zmarłych w ostatnich latach dziennikarzy i pracowników środków komunikacji społecznej. Będziemy modlili się nie tylko za zmarłych dziennikarzy i ludzi mediów ale również za zmarłych z naszych rodzin. Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny są do tego szczególną okazją.

Eucharystię za zmarłych dziennikarzy odprawię w piątek, 4 listopada, o godz. 18.30 w kościele seminaryjnym (Krakowskie Przemieście 52/54). Pragnę na nią zaprosić wszystkich dziennikarzy, pracowników i współpracowników Redakcji.

Na wstępie liturgii odczytamy imiona i nazwiska dziennikarzy zmarłych w ostatnim roku. W ten sposób, godnie i wspólnie, ponad podziałami uczcimy pamięć zmarłych.

Kard. Kazimierz Nycz

Metropolita Warszawski

 


Prosimy, by poszczególne Redakcje przesłały imiona i nazwiska zmarłych w ostatnim roku Koleżanek i Kolegów, pracowników bądź współpracowników Redakcji, na adres mailowy rzecznik@archwwa.pl Nazwiska Zmarłych będą wyczytane podczas liturgii.

Prosimy też o poinformowanie dziennikarzy pracujących w Państwa Redakcji o tej Mszy świętej. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy dotrzemy z zaproszeniem do wszystkich warszawskich Redakcji

Ks. Przemysław Śliwiński
Rzecznik prasowy Archidiecezji Warszawskiej