Warsztaty małżeńskie „Fundament”. III edycja

Parafia: Ożarów Mazowiecki. Miłosierdzia Bożego
Organizator: Parafialna Poradnia Małżeńska i Rodzinna w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 183
Warsztaty składają się z czterech spotkań i są tak zbudowane, aby lepiej zrozumieć siebie nawzajem i wzmocnić umiejętności w czterech kluczowych obszarach w życia małżeńskiego i rodzinnego: komunikacja, regulacji emocji, podejmowania decyzji, budowania bliskości.

Podczas spotkań pary dowiedzą się m.in.:

✓ jak lepiej mówić i słuchać,

✓ jak budować i pielęgnować dobrą relację małżeńską, ✓ jak radzić sobie z trudnymi emocjami i unikać raniących „wybuchów”, ✓ jak unikać błędów, które zbagatelizowane mogą doprowadzić do osłabienia lub rozpadu związku, ✓ jak otwierać się i uwzględniać  perspektywę drugiej osoby w związku, ✓ jakie są kluczowe mechanizmy oraz procesy emocjonalne działające w relacjach małżeńskich i rodzinnych, ✓ jak tworzyć wspólne rozwiązania, zamiast narzucać własne, ✓ jakie są czynniki chroniące i czynniki ryzyka w związku, ✓ jak systematycznie wzmacniać relację i budować bliskość.

Na spotkaniach przedstawiane są rozwiązania, które w długotrwałych i udanych związkach okazują się najskuteczniejsze. Warsztaty prowadzone są przez terapeutę par, małżeństw i rodzin oraz osadzone są w realiach życiowych.

Data i godzina początku: 26 lutego 2024 – poniedziałek, godz. 19:00

Data godzina zakończenia: 18 marca 2024 – poniedziałek, godz. 21:00

 

Miejsce: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 183

Organizator: Parafialna Poradnia Małżeńska i Rodzinna w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 183

 

Kontakt do organizatora:

parafia.ozarow.poradnia@gmail.com