IX Noc Świadectw

Parafia: Warszawa. Św. Michała Archanioła
To wieczór poświęcony świadectwom o spotkaniu Boga w życiu współczesnego człowieka, połączony z modlitwą uwielbienia. Hasłem IX Nocy Świadectw będą słowa "Nie bój się, odwagi, Bóg daje siły by przełamać wszelki lęk!"

To wielowymiarowe wydarzenie ewangelizacyjne co roku gromadzi setki osób. Organizatorzy zapewniają, że będzie można usłyszeć historie ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu działania Boga.

IX Noc Świadectw rozpocznie się o godz. 19.30. Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu spotkania. Będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, przystąpić do sakramentu spowiedzi, a w kaplicy Matki Bożej przez całą noc będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.

Muzycznie uczestnikom będzie towarzyszył zespół „Głos Światła”. „Artyści, których muzyka i śpiew staje się piękną modlitwą” – zapewniają organizatorzy. O godz. 22.30 zostanie odprawiona niedzielna Msza św.

W czasie poprzednich edycji „Nocy Świadectw” wystąpili m.in. Dominika Figurska, Ania Golędzinowska, Jan Budziaszek, Magdalena Frączek, Krzysztof Ziemiec i wiele innych osób, które dzieliły się swoją wiarą. „Podczas piątej – jubileuszowej Nocy Świadectw – w kościele na Puławskiej świadectw niezwykłych spotkań człowieka z Bogiem słuchało ponad tysiąc osób” – przypominają organizatorzy, którzy zapraszają wszystkich, a w tym roku szczególnie te osoby, które „zmagają się w swoim życiu z lękiem, depresjami, nałogami i zniewoleniami”.”Chcielibyśmy, żeby doświadczyli, że Pan Bóg, jest Tym, który daje radość i wolność” – czytamy w zaproszeniu.

Organizatorem Nocy Świadectw jest Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie, grupy modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnota parafialna.

Więcej informacji pod adresem: https://www.facebook.com/NocSwiadectw i http://parafiamichal.waw.pl/