Spotkanie wspólnoty Strumienie Życia

Parafia: Warszawa. Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie
Spotkania odbywają się w czwartki

„Każdy spragniony i słaby dziś niech przyjdzie do Źródła…”

Wspólnota Strumienie Życia jest niewielką (liczącą ok. 25 osób) grupą, w której skupiamy się na budowaniu i pogłębianiu osobistej relacji z Jezusem. Dzięki trwaniu we wspólnocie odkrywamy prawdziwy obraz Boga, drugiego człowieka i nas samych.

Uczymy się odsłaniać nasze grzechy, upadki oraz niedoskonałości przed członkami wspólnoty i przede wszystkim przed Chrystusem. Kiedy oddajemy je pod Jego Krzyż, pozbywamy się wstydu, który nas od Niego oddziela, a prosząc o modlitewne wsparcie braci i sióstr, otwieramy się na zaufanie ludziom.

Poprzez doświadczenie głębokiej relacji z Jezusem zaczynamy widzieć siebie jako dobry dar i odkrywamy swoją prawdziwą, niezbywalną wartość, która wypływa z Jego nieskończonej miłości do nas.

To właśnie Chrystus znajduje się w centrum naszych spotkań. Począwszy od Eucharystii, po adorację i uwielbienie Go w każdej, nawet najtrudniejszej, sytuacji w naszym życiu.

Aby osiągnąć pełnię dojrzałości oraz wyjść z mroku zranień zadanych przez innych ludzi, organizujemy rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego – 11 – tygodniowe lub weekendowe „Na początku” oraz 20 – tygodniowe „Strumienie Życia – uzdrowienie relacji w Chrystusie”.

Więcej na ich temat przeczytasz na naszej stronie internetowej: https://strumieniezycia.pl/.

Nasze czwartkowe spotkania przebiegają według następującego porządku:

18:00 – Msza św.

18:30 – 19:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu.

19:00 – 21:00 – po Mszy i adoracji spotykamy się w salce znajdującej się na tyłach kościoła. Jest to czas, kiedy pogłębiamy relacje między sobą, uwielbiamy Chrystusa i modlimy się w naszych intencjach.

Jeżeli odczuwasz głód bliskości z Jezusem i szukasz osób, które będą Ci towarzyszyć w budowaniu tej relacji – zapraszamy, będzie nam miło Cię przywitać i przyjąć.