Spotkanie dla młodych małżeństw „Słowa do pary”

Miejsce: Kościół sióstr franciszkanek służebnic Krzyża pw. św. Marcina
Celem Seminarium jest umocnienie młodych małżonków w ich powołaniu. Na spotkaniach będą poruszane tematy związane z budowaniem więzi, dialogiem, bliskością, tworzeniem rodziny, relacjami ze sobą i światem.

Wspólnota Małżeńskie Drogi serdecznie zaprasza na Seminarium dla młodych małżeństw „Słowa do Pary”.

Każde spotkanie będzie składać się z wprowadzenia w temat prowadzonego przez doświadczone małżeństwo oraz księdza, indywidualnej refleksji, dialogu małżonków i modlitwy, a także wymiany myśli. Seminarium jest doskonałą okazją do wzmocnienia swego małżeństwa!

Gdzie i kiedy?

Raz w miesiącu (zawsze w sobotę) na terenie klasztoru Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża i w Kościele św. Marcina na Starym Mieście w Warszawie przy ul. Piwnej 9/11 w godz. 10-13.

Nowy cykl naszych seminaryjnych spotkań rozpoczniemy 8. października. Seminarium trwa do czerwca 2023 roku, kolejne terminy podamy po sformowaniu się grupy.

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa na maila: seminarium.mlodemalzenstwa@gmail.com  do 30 września. Liczba miejsc ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium jest przeznaczone dla małżeństw do 5 lat po ślubie. Na spotkania zapraszamy razem oraz bez dzieci – z wyjątkiem niemowlaków do 6 m-ca.

Więcej informacji: www.malzenstwo.pl