X Pielgrzymka autokarowa „Śladami cadyków”
Komisja do spraw dialogu ekumenicznego i międzyreligijnego Archidiecezji Warszawskiej zaprasza na X Pielgrzymkę „Śladami cadyków”, którą poprowadzi nauczyciel chasydzki i kantor synagogalny Symcha Keller. Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę 21 czerwca. Będziemy odwiedzać ohele cadyków, cmentarze żydowskie, śpiewać psalmy i niguny chasydzkie, tańczyć i słuchać opowieści i nauk chasydzkich


