Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Bogu, ale nie masz kogo zapytać. “Teologia dla zabieganych” na PWTW

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 września • Dwuletni kurs "Teologii dla zabieganych" na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie poprowadzą bibliści i teolodzy m.in. s. dr Judyta Pudełko PDDM, ks. dr Grzegorz Strzelczyk, o. dr Wacław Królikowski SJ, ks. prof. Krzysztof Bardski • Zapraszamy!

Dla wszystkich, którym brakuje czasu, uczelnia – oprócz sześcioletnich studiów – proponuje kurs „Teologii dla zabieganych”. – Dwa lata, dwa razy w miesiącu po cztery godziny – by umocnić to, co w nas jest piękne – podkreśla ks. prof. Pawlina, rektor PWTW.

W ciągu czterech semestrów studium można poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z Biblią, z fundamentami wiary i chrześcijańskim stylem życia we współczesnym świecie. – Teologia jest dla wszystkich, nie tylko dla przygotowujących się do kapłaństwa. Inwestujemy w swój intelekt, w karierę, a trzeba przecież zadbać o duchowość – dodaje ks. prof. Pawlina.

Jak usłyszeć Boga? Jak obronić wiarę? W jakiego Boga wierzę? Jak wygrać życie? Na te pytania odpowiedzą: ks. dr Grzegorz Strzelczyk, ks. dr Wojciech Bartkowicz, s. dr Judyta Pudełko PDDM, o. dr Wacław Królikowski SJ, ks. dr Andrzej Persidok, ks. prof. Krzysztof Bardski, ks. dr Maciej Raczyński-Rożek, ks. prof. Paweł Bartkiewicz.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie osoby pełnoletnie bez względu na wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania. Uczelnia zaprasza zarówno liderów, animatorów wspólnot chrześcijańskich, jak i osoby poszukujące swojej indywidualnej drogi do Boga.  Zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje Sekretariat Papieskiego Wydziału Teologicznego do 30 września 2019 roku.

Więcej >>> pwtw.pl