Wiadomości katechetyczne

Informacje WDDiM

REKOLEKCJE DLA KATECHETÓW

Proszę o zapisywanie się na II turę rekolekcji dla katechetów. Rekolekcje odbędą się w dniach 21-23 luty 2020 r. Poprowadzi je ks. dr Tomasz Kopiczko, katechetyk, wykładowca UKSW, kapłan diecezji Ełckiej. Termin III tury rekolekcji zostanie zmieniony ze względu na beatyfikację Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. O nowym terminie poinformuje w odpowiednim czasie.

SPOTKANIE OPŁATKOWE

Serdecznie zapraszam w imieniu Ks. Kardynała Kazimierza Nycza na spotkanie opłatkowe dla katechetów i nauczycieli w dniu 9 stycznia 2020 roku o godz. 17.00. 

SZKOLENIA DLA KATECHETÓW

Przypominam o nadchodzących szkoleniach katechetycznych, które będą miały miejsce 18 stycznia, 25 stycznia oraz szkolenie dodatkowe 29 stycznia. Szczegóły dotyczące szkoleń na stronie Archidiecezji w zakładce serwis dla katechetów https://katecheci.archwwa.pl/ – pozycja szkolenia.

TEATR RAMPA „JESUS CHRIST SUPERSTAR”

Od 5 marca do 8 kwietnia teatr Rampa będzie wystawiał inscenizację pt: „JESUS CHRIST SUPERSTAR”. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją teatru i uczestnictwa w tym przedsięwzięciu razem z młodzieżą. Więcej informacji na stronie: https://www.teatr-rampa.pl/spektakle/jesus-christ-superstar,45

“Piątka”. Klerycy III roku zapraszają na sztukę seminaryjną o męczennikach z Poznania

Reżyserem tegorocznej sztuki seminaryjnej jest Ryszard Jabłoński, aktor, reżyser, pedagog teatralny. Jej premiera odbyła się 8 grudnia o godz. 20:00, natomiast otwarte spektakle rozpoczną się w sobotę 14 grudnia. Miejsca można rezerwować na stronie internetowej: www.wmsd.waw.pl oraz telefonicznie: 516 905 852.