W czwartek odbył się etap diecezjalny XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej

52 osoby uczestniczyły w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej, który odbył się w Kurii Metropolitalnej Warszawskiej

Etap diecezjalny XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „Bóg jest Miłością objawioną w Słowie” odbył się w czwartek 12 stycznia w Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Wzięły w nim udział 52 osoby z 26 szkół archidiecezji warszawskiej.

– Gratulujemy finalistom, którzy wezmą udział w ogólnopolskim etapie Olimpiady – podkreśla ks. Łukasz Przybylski, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży.

Do finału zakwalifikowały się trzy osoby o najwyższej liczbie punktów – Jan Talacha, Gabriela Jaroszczyk, Karol Jakubowski.

Zamieszczamy listę uczestników wraz z punktacją:

1. Jan Talacha 50 pkt

2. Gabriela Jaroszczyk 48 pkt

3. Karol Maria Jakubowski 48 pkt

4. Wiktoria Kraszeninnikowa 47 pkt

5. Marika Eliza Pyłka 46 pkt

6. Agata Ozdarska 45 pkt

7. Hanna Dziedzic 43 pkt

8. Maciej Lemański 43 pkt

9. Maria Mikołajczak 43 pkt

10. Paula Okoth 43 pkt

11. Maciej Piotrowicz 42 pkt

12. Mikołaj Gajda 42 pkt

13. Wojciech Twardowski 41 pkt

14. Barbara Sembrat 39 pkt

15. Bartosz Goździewski 39 pkt

16. Małgorzata Antoszkiewicz 38 pkt

17. Wiktoria Kaczmarek 38 pkt

18. Wiktoria Rygasiewicz 38 pkt

19. Witold Dudko 38 pkt

20. Hanna Affek 36 pkt

21. Hanna Świerczyńska 36 pkt

22. Natalia Wojciechowska 36 pkt

23. Szymon Paczkowski 36 pkt

24. Jakub Wolski 35 pkt

25. Konstancja Krenc 35 pkt

26. Sonia Stępień 35 pkt

27. Jakub Szochner 34 pkt

28. Julia Makos 34 pkt

29. Tobiasz Kopania 34 pkt

30. Wiktoria Kieszkowska 34 pkt

31. Julia Pindor 33 pkt

32. Jakub Laskowski 32 pkt

33. Maria Piórkowska 31 pkt

34. Aleksandra Kwiatkowska 30 pkt

35. Michał Milewski 30 pkt

36. Franciszek Kożuchowski 29 pkt

37. Amelia Uścińska 28 pkt

38. Julia Zwierzyńska 28 pkt

39. Maria Zielińska 28 pkt

40. Tomasz Wiśniewski 28 pkt

41. Mikołaj Pieńkosz 27 pkt

42. Aleksander Melon 26 pkt

43. Krzysztof Popardowski 26 pkt

44. Tobiasz Kowalczyk 26 pkt

45. Piotr Bogacz 25 pkt

46.Stanisław Socik 24 pkt

47. Wiktoria Drankowska 24 pkt

48. Patryk Woźniak 23 pkt

49. Bartłomiej Turski 22 pkt

50. Kamil Piętka 22 pkt

51. Miłosz Kalisz 20 pkt

52. Tymoteusz Świniarek 20 pkt

Finał olimpiady odbędzie się od 13 do 15 kwietnia w Pelplinie.