Modlitwa w duchu dialogu i jedności. Chrześcijanie i muzułmanie spotkali się w Domu Arcybiskupów Warszawskich
W uroczystość Zwiastowania Pańskiego w Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyło się spotkanie modlitewne chrześcijan i muzułmanów pod hasłem „Maryja - prawdziwie wierząca, wpatrująca się w niewidzialną światłość”. Wydarzenie miało charakter modlitewno-refleksyjny i podkreślało znaczenie dialogu międzyreligijnego


















