Duchowość na trzy sposoby. Na PWTW do wyboru studium otwarte, podyplomowe lub doktoranckie

Czym jest duchowość - kiedyś a dziś? Jak w praktyce rozeznawać i pogłębiać swoje życie duchowe? • Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie proponuje trzy różne ścieżki studiowania teologii duchowości zarówno przez świeckich jak i duchownych • Wśród wykładowców: ks. dr Marek Szymula, ks. dr Tadeusz Kotlewski SJ, s. dr Judyta Pudełko i o. dr Marek Kotyński [

„Życie duchowe to rozwijanie relacji miłości z Bogiem. Jest ono fascynujące i niezwykle bogate. Dlatego przez wieki najwięksi myśliciele i mistycy zgłębiali jego meandry. Dziś dzięki temu jesteśmy bogatsi o tę wiedzę i doświadczenia. Korzystając z nich możemy być bliżej Boga i drugiego człowieka” – przekonują wykładowcy Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie.

– Zapraszamy więc na studium duchowości, gdzie przekazujemy te skarby gromadzone przez pokolenia, ale i najnowszą refleksje dotyczącą Boga i człowieka. Zachęcamy do wybierania różnych ścieżek studiów: studium otwartego, studiów podyplomowych oraz doktoranckich – zaprasza PWTW.

  • Podyplomowe Studium Duchowości >> PROGRAM Zajęcia odbywają się w każdą środę roku akademickiego po południu i mają charakter wykładowo-warsztatowy.Warunkiem przyjęcia na studia podyplomowe jest posiadanie magisterium z teologii lub jakiejkolwiek innej dziedziny.
  • Natomiast Otwarte studium duchowości przeznaczone jest dla osób dorosłych, niezależnie od wieku i wykształcenia. Możliwy jest częściowy udział kandydata w interesujących go zajęciach.
  • Więcej >>