Abp Adrian Galbas modlił się z księżmi w kościele seminaryjnym
W środę 20 maja w kościele seminaryjnym odbyło się spotkanie modlitewne księży Archidiecezji Warszawskiej
Wspólna modlitwa rozpoczęła się nieszporami pod przewodnictwem arcybiskupa Adriana Galbasa. Następnie uczestnicy mieli okazję do adoracji Najświętszego Sakramentu, która zakończyła się odmówieniem Litanii Loretańskiej.
Po modlitwie w kościele kapłani udali się do refektarza, gdzie był czas na spotkanie i rozmowy.












