25-lecie święceń kapłańskich w Archikatedrze Warszawskiej
Abp Adrian Galbas celebrował Mszę Świętą z księżmi obchodzącymi 25. rocznicę święceń
Księża, którzy przyjęli święcenia w 2001 roku, świętowali swój jubileusz we wtorek 26 maja 2026 roku podczas Mszy Świętej w Archikatedrze Warszawskiej. Mszy Świętej przewodniczył metropolita warszawski abp Adrian Galbas.
Święcenia w 2001 roku przyjęli:
- Marek Bolewicki
- Piotr Burgoński
- Eryk Czarnecki
- Przemysław Ćwiek
- Cezar Carlos Damaglio
- Krzysztof Dowalewski
- Aleksander Drabyszewski
- Piotr Jabłoniec
- Tomasz Jakubiak
- Aleksander Kalinowski
- Mariusz Karbowski
- Sławomir Karmoliński
- Dominik Koperski
- Marek Leszcz
- Franciszek Longchamps de Bérier
- Abellan Murcia
- Piotr Pietrzak
- Rafał Staniec
- Ivica Susnjara
- Jarosław Wasilewski
- Grzegorz Wawrzyniak
- Artur Wysocki




