15-lecie święceń kapłańskich w parafii św. Marii Magdaleny

Abp Adrian Galbas celebrował Mszę Świętą z księżmi obchodzącymi 15. rocznicę święceń

Księża obchodzący 15. rocznicę święceń celebrowali we wtorek, 26 maja 2026 roku, Mszę Świętą w parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie. Eucharystii przewodniczył metropolita warszawski abp Adrian Galbas.

Kapłani przyjęli święcenia 28 maja 2011 roku, w 30. rocznicę śmierci kard. Stefana Wyszyńskiego.

Parafianie uczestniczący w jubileuszu obdarowali każdego z księży ikoną św. Marii Magdaleny.

Księża wyświęceni w 2011 roku:

  • Paweł Daszczyński
  • Andrzej Gos
  • Krzysztof Hałaj
  • Vitaliy Kashchuk
  • Łukasz Lewandowski
  • Krzysztof Liman
  • Moisés Marín Pérez
  • Michał Markowicz
  • Patryk Miller (zm. w 2019 r.)
  • Paweł Nawłoka
  • Jarosław Nowakowski
  • Michał Orlicki
  • Zbigniew Sawiak
  • Michał Szymański
  • Marek Traczyk