15-lecie święceń kapłańskich w parafii św. Marii Magdaleny
Abp Adrian Galbas celebrował Mszę Świętą z księżmi obchodzącymi 15. rocznicę święceń
Księża obchodzący 15. rocznicę święceń celebrowali we wtorek, 26 maja 2026 roku, Mszę Świętą w parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie. Eucharystii przewodniczył metropolita warszawski abp Adrian Galbas.
Kapłani przyjęli święcenia 28 maja 2011 roku, w 30. rocznicę śmierci kard. Stefana Wyszyńskiego.
Parafianie uczestniczący w jubileuszu obdarowali każdego z księży ikoną św. Marii Magdaleny.
Księża wyświęceni w 2011 roku:
- Paweł Daszczyński
- Andrzej Gos
- Krzysztof Hałaj
- Vitaliy Kashchuk
- Łukasz Lewandowski
- Krzysztof Liman
- Moisés Marín Pérez
- Michał Markowicz
- Patryk Miller (zm. w 2019 r.)
- Paweł Nawłoka
- Jarosław Nowakowski
- Michał Orlicki
- Zbigniew Sawiak
- Michał Szymański
- Marek Traczyk










