Rozpoczęcie kursu bierzmowania dla dorosłych

Parafia: Warszawa. Najświętszego Zbawiciela
Wspólnota: Duszpasterstwo Akademickie „SANDAŁ”
Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 20.00 w kościele (Pl. Zbawiciela 1). Bierzmowanie 8 grudnia (piątek) o godz. 18.30.

Dla osób starszych – zwłaszcza studentów – którzy nie przyjeli jeszcze bierzmowania, przewidziany jest cykl spotkań o charakterze wykładowo-konwersatoryjnym organizowany przez działające przy Parafii Najświętszego Zbawiciela Duszpasterstwo Akademickie.

 

KIEDY? GDZIE? >> Kurs przygotowawczy rozpocznie się 9 października 2017 roku. Spotkania odbywają się w poniedziałki o 20.00 w kościele.

JAK DŁUGO? >> Na kurs złoży się około 10 spotkań związanych z tematyką sakramentalną w poniedziałki i próba przed ceremonią bierzmowania w czwartek. Przewidywane zakończenie kursu i przyjęcie sakramentu – 8 grudnia 2017 roku (piątek) o godz. 18.30.

DOKUMENTY? >> Przed przystąpieniem do sakramentu należy dostarczyć akt chrztu, informację o wybranym imieniu do bierzmowania oraz imię i nazwisko świadka bierzmowanie wraz z odpowiednią zgodą jego proboszcza. Jeżeli jesteś spoza Parafii Zbawiciela, możesz przystąpić do sakramentu, należy jednak dostarczyć zgodę własnego proboszcza na przygotowanie i przyjęcie bierzmowania poza parafią. Dokumenty należy dostarczyć do trzeciego spotkania.

ZAPISY >> Jeżeli chcesz wziąć udział w kursie >> wypełnij formularz zgłoszeniowy.

DATY SPOTKAŃ >> 9 października, 23 października, 30 października, 6 listopada, 13 listopada, 20 listopada, 27 listopada, 4 grudnia, 7 grudnia – próba przed uroczystością.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w kancelarii parafialnej lub kontaktując się z księdzem odpowiedzialnym za przygotowanie do bierzmowania dorosłych (ks. Piotr RYMUZA) >> możesz skorzystać z formularza kontaktowego.