Piękny jest Bóg. Koncert z okazji Dnia Matki

Parafia: Pawłowice. Św. Bartłomieja Apostoła
Recital pt. „Piękny jest Bóg” poświęcony bł. Karolinie Kózkównie w hołdzie św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Marii Bober (śpiew) i Piotra Niedojadło (fortepian).

Zabierz swoją Mamę na ucztę duchową. Z okazji Dnia Matki zapraszamy na recital pt. „Piękny jest Bóg” poświęcony bł. Karolinie Kózkównie w hołdzie św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Marii Bober (śpiew) i Piotra Niedojadło (fortepian).
Podczas koncertu usłyszymy utwory z płyty „Lilia” (m.in. Bliżej Karoliny, Nadzieja, Jesteś blisko, Wołam Cię, Błogosławiona) oraz osobiste świadectwo życia z Bogiem.

Maria Bober koncertowała w Bremerhaven podczas Dni Kultury Polskiej, w Blomenburgu, gdzie zdobyła dwukrotnie nagrodę Konsula Generalnego w Hamburgu. Wzięła udział w Festiwalu Piosenki Religijnej w Duisburgu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności. Corocznie koncertuje w Domu Polskim Jana Pawła II na Via Cassia. Z muzykiem Mario Szabanem nagrała płytę „Uwierzyć w los”. Z tym utworem zgłosiła się do konkursu „Łowimy talenty”, wygrywając go w kwartalnym rankingu. Kolejną płytą była „Lilia” z utworami napisanymi przez wokalistkę, a następnie „Kolędy sercem śpiewane”, które nagrała z japońską pianistką Kayo Nishimizu.

Organizatorzy: Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Pawłowicach, Gmina Teresin, Teresiński Ośrodek Kultury.