„Chrześcijańskie Granie” na Walentynki

Miejsce: Dobre Miejsce
Walentynkowy wieczór w Dobrym Miejscu rozpocznie się nastrojowym koncertem duetu PELIKAN Magdaleny Frączek i jej męża Alberta Klejca. Po koncercie w sali bankietowej Dobrego Miejsca odbędzie się randka przy muzyce i słodkim poczęstunku. Tę część spotkania poprowadzi małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie Anna i Cezary Krupowie. Na co dzień prowadzą oni programy rozwoju relacji małżeńskich i warsztatowe kursy przedmałżeńskie

Podobnie jak w ubiegłych latach, wydarzenie jest włączone w cykl Tygodnia Małżeństwa organizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

PELIKAN to naturalnie zawiązany zespół przez Magdalenę i Alberta jeszcze zanim stali się małżeństwem, a już mieli się ku sobie. Rok był 2015, a miejscem stara, cicha chata na Podkarpaciu. W wolnym tempie i w budzącym się uczuciu zaczęli wplatać spontanicznie tworzone melodie i harmonie w wieczorny krajobraz i przenieśli proces tworzenia do własnego Domu, który po drodze utworzyli. Wszystkim utworom towarzyszyła wielka lekkość tworzenia. Znak tego, że te kompozycje mają po prostu rację swojego bytu i przynależą do tego świata, a traktują o relacji dwóch osób i o własnym wnętrzu. Nie pozostaje więc nic innego jak dzielić się nimi. Częstować jak ciepłym ciastem przy domowym stole, do którego zapraszają nas autorzy.

Bilety:
– koncert 29 zł / os. (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – 310 miejsc!)
– całość randki (koncert+poczęstunek) 119 zł / para (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – tylko dla 50 par)

Szczegóły: http://dobremiejsce.org